درحال بارگذاری ....
به انجمن تخصصی تخصصی پوستر جدید از فصل 3 سریال گاتهام خوش آمدید.شما در این انجمن میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید وارد یا عضو شوید
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
serialia
آفلاین


ارسال‌ها :41
عضويت: 16 /3 /1395
محل زندگي:تهران
تشکر شده :1
komeil1002
آفلاین


ارسال‌ها :2
عضويت: 1 /8 /1395
fnazari
آفلاین


ارسال‌ها :10
عضويت: 4 /10 /1395
پاسخ 2 :
پوستر جدید از فصل 3 سریال گاتهام

در قانون جذب عشق قسمت اول نکات کلی را در مورد استفاده قانون جذب در روابط بیان کردیم . حال به قانون جذب عشق 2 می‌رسیم .
حتما قبل از خواندن این مقاله قانون جذب عشق 1 را مطالعه کنید
برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران، اول باید معنای عشق نبخشیدن به دیگران را بفهمید.
تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
تصور این‌که شما می‌دانید چه چیزی برای طرف مقابل بهرت است عشق بخشیدن نیست!
تصور این‌که حق با شماست و طرف مقابل اشتباه می‌کند عشق بخشیدن نیست!
بازخواست، ملامت، شکایت، غر زدن، یا ایراد گرفتن از طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
همانطور که در دوره قانون جذب بیان شد این‌ها خلاف قانون جذب عشق استراز روابطزندگی همه چیز را به شما عرضه می‌کند تا بتوانید آنچه دوست دارید را برگزینید، و بخشی از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.
خیلی ساده است…
در یکی از فایل‌های صوتی اشاره‌ای به این موضوع داشتم. نیازی نیست به زور بخواهید به خودتان بقبولانید که یک رفتار خاص یک شخص خوب است.
اگر به طور مثال کسی در زندگی شما بدقول است نیازی نیست بگویید خوب خدا رو شکر که بدقول است قاتل نیست!
نه قانون جذب عشق این را نمی‌گوید. فقط می‌گوید روی رفتار دیگه‌ای احساس بگذارید که در او دوست دارید.
او بدقول است اما مهربان است؛ من به مهربانی او تمرکز می‌کنم.
او بدقول است اما خوش صحبت است؛ من روی خوش صحبتی او تمرکز می‌کنم.او بدقول است اما دست و دل باز است؛ من روی دست و دل بازی او تمرکز می‌کنم.تبریک می‌گویم.
شما به بهترین شکل از قانون جذب عشق استفاده کردید.

روی برگرداندن در قانون جذب چیست ؟روی برگرداندن از آنچه در شخصی نمی‌پسندید بدین معناست که شما آن را جدی نمی‌گیرید. به این معناست که شما می‌دانید با قانون جذب عشق روی هر چه تمرکز کنید بیشتر از آن را دریافت می‌کنید.روی برگرداندن یعنی دنیا به شما حق انتخاب داده است. یعنی با آ‌ن‌ها بحث و جدل نکنید تا ثابت کنید اشتباه می‌کنند یا عیب‌جویی کنید یا آن‌ها را مقصر بدانید، یا بخواهید تغییرشان دهید. این‌ها در قانون جذب عشق جایی ندارند. اجازه دهید همه خودشان باشند و شما انتخاب کنید.
نگاه بالاتر و البته بهتر
بیاید یک مثال بزنیم تا وضعیت روشن شود.یک نفر برای پول همسر خود را طلاق داده و با یک فرد پولدار ازدواج کرده است. ( از اینجا به بعد را باید عامیانه‌تر بنویسم)ما شروع می‌کنیم به جنگیدن؛ اه، این دیگه چه آدمیه. عجب نامردیه! واقعا چطور می‌تونه اینقدر منفعت طلب باشه…حالم داره ازش بهم می‌خوره. صد رحمت به حیوون و …………
یک نفر که قانون جذب عشق را می‌داند ( از این به بعد می‌گوییم استاد) می‌گوید:چرا اینقدر بهش فکر می‌کنید؟ مگه این فرد وارد زندگی‌ات شده؟ما: نه، ولی نگاش کن. از این نامردتر تا حالا ندیدم. هیچ بویی از انسانیت نبرده. خجالتم نمی‌کشه. همین‌ها جامعه رو خراب می‌کنن پس فردا دودش توی چشم من هم میره.استاد: دودش به چشم تو نمی‌رود اگر بهش فکر نکنی؛ کافی است به چیزهای زیبای زندگی فکر کنی.ما: نهههههه. اصلا وارد زندگی من نشه. همسر بدبختش چی؟ اون چه گناهی کرده بود؟استاد: مگه تو می‌دونی همسرش چی می‌خواسته؟ شاید خودش می‌خواسته! شاید هم نه ولی حتما خودش اون رو به زندگیش وارد کرده.ما: مگه میشه؟ واسه چی باید بخواد؟ هیچکس چنین چیزی نمی‌خواد.استاد: درسته ولی شاید یک کسی که قانون جذب عشق رو نمی ‌دونسته اون رو اشتباه استفاده کرده ……
این داستان تا انتها ادامه دارد حالا مثال ساده‌تری می‌زنم تا موضوع رو راحت درک کنیم. شما شخصیت‌ها را تطابق دهید.
ما از یک نقاش می‌خواهیم که برامون یک منظره زیبا نقاشی کند.نقاش: لطفا فقط به من رنگ سبز و آبی و زرد بدهید.
ما: بفرمایید تمام رنگ‌ها توی این بسته.نقاش: نههههههههههه. چرا همه رنگ‌ها رو دادید؟ مگه نگفتم فقط سه رنگ؟ما: خوب این بسته رنگ تکمیله تا هر کس رنگی که می‌خواهد را انتخاب کنه. شما از رنگی که نمی‌خواهید استفاده نکنید.نقاش: نه! آخه این هم شد رنگگگگگگگگ؟ کی آخه از یه همچین رنگی استفاده می‌کنه؟ چرا این رو توی بسته رنگ‌ها گذاشتید؟ما: شاید یکی از این رنگ استفاده کنه! اصلا شاید طرف نقاشی بلد نباشه و مثل شما وارد نباشه و به اشتباه فکر کنه این رنگ خوبه و ازش استفاده کنه.
نقاش: نههههههههه. هیچکس از این رنگ خوشش نمیاد مگه آدم دیوونه است که از این رنگ استفاده کنه ….

چقدر ما در زندگی‌مون به نقاش شباهت داریم؟
ما با دید قدیمی‌مان نگاه می‌کنیم و انتظار نتایج جدید داریم. از دید قانون جذب عشق نگاه کنیم ….“با ما در قانون جذب ثروت همراه باشید”
منبع : سایت قانون جذب
sangriz
آفلاین


ارسال‌ها :1
عضويت: 24 /10 /1396
پاسخ 3 :
پوستر جدید از فصل 3 سریال گاتهام
با لوازم اضافه(دست دوم خود)چه کار کنیم.
شاید شما هم هنگامیکه در خانه و در حال مرتب کردن خانه هستید،با وسایلی برخورد می کنید که هر دفعه مجبورید آنها را جا به جا کنید،بدون آنکه از آنها استفاده کنید و این مشکل زمانی که محل زندگی شما کوچکتر باشد بیشتر شما را آزار دهد.

حالا این مشکل می تواند در جاهای دیگر هم اتفاق بیفتد مانند پارکینگ خانه شما با وسایلی روبرو میشوید که قبلا از آن استفاده میکردید و حالا دیگر آنها کارآیی گذشته خود را ندارند مانند یک دوچرخه دست دوم برای کودکتان خریدید و دیگر او بزرگ شده و ار آن استفاده نمی کند. و مثال دیگر اینکه شما در محل کارتان یک دستگاه پرینتر چندکاره خریدید و شما دیگر از پرینتر قدیمی خود استفاده نمی کنید.

اینها مثال هایی از مشکلاتی است که ممکن است شما با آن برخورد کنید،پس راه حل چیست؟

ممکن است شما بخواهید به ثبت آگهی رایگان البته نه در آگهی های روزنامه شما باید برای چاپ و توزیع آن هزینه پرداخت کنید و روز بعد با چاپ آگهی افراد براساس فهرست آگهی و جستجو در آن با شما تماس بگیرند تا کالا را دیده و با شما برسر قیمت چانه بزنند.

یکی از راه حل ها این بود که شما به سراغ مغازه هایی می رفتید که در کار فروش لوازم نو و دست دوم هستند و براساس صحبت ها و توافقات شما کالای خود را به آنها واگذار می کردید البته در اینجا خریدار همه چی را در معامله تعیین می کند.

راه حل بعدی این است که شما این وسیله را به دوستان و آشنایان خود می دادید که براساس نیاز آنها استفاده کنند یا نکنند.و یا اینکه افرادیکه با وانت در خیابان ها درحال رفت و آمد هستند و همواره با یک بلندگو به دست نسبت به خرید لوازم اضافه شما ابراز تمایل می کنند،که معامله با آنها خود یک فرآیند سخت دارد.

با این حال در این چند سال که دسترسی افراد به اینترنت راحت تر شده است و افراد میتوانند در هرجا و با استفاده از موبایل و تبلت خود به اینترنت وصل شوند،استفاده از خدمات آنلاین رایج است.یکی از این خدمات استفاده از سایت های نیازمندیها رایگان است.که دارای تعداد زیادی آگهی و بازدید کننده است و شما هم می توانید با چند مرحله ساده نسبت به درج آگهی اقدام کنید.

ابتدا چند تا عکس خوب از محصول خود میگیرید.

بعد یک عنوان خوب برای آگهی خود انتخاب می کنید.

بعد وارد سایت شده و به بخش ثبت آگهی رایگان میشوید.

با انتخاب موضوع آگهی و پرکردن اطلاعات خواسته شده،عکس را هم ارسال می کنیم.

حال باید منتظر باشیم که افراد با دیدن آگهی،با ما تماس بگیرند.

این روش نسبت به راه حل های دیگر آسانتر و از لحاظ وقت و زمان به صرفه تر است.

البته این سایت ها امکاناتی از قبیل درج آگهی لینکدار و معرفی کسب و کار و ثبت مشاغل را هم دارند.
پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 14:59
skaller
آفلاین


ارسال‌ها :1
عضويت: 14 /5 /1397
پاسخ 4 :
پوستر جدید از فصل 3 سریال گاتهام
انجام خدمات سئو سایت
سوالی که امروزه ذهن خیلی از افرادی که به‌تازگی سایت خود را طراحی و کسب‌وکار‌شان را شروع کرده‌اند در مورد دیده نشدن در بین رقبا و فروش نداشتن محصولات سایتشان است اینجاست که بحث سئو سایت به میان می‌آید که اصلا سئو چیست؟ سئو چیست؟سئو یا seo که مخفف کلمه‌ی (Search Engine Optimization) است به معنی بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی خاصی در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل، بینگ، یاهو که متعاقباً باعث افزایش بازدیدکننده و درنتیجه افزایش فروش محصولات سایت می‌شود. آیا سایت من به سئو نیاز دارد؟حدود 86 درصد از ترافیک وب توسط موتورهای جستجوگر گوگل، یاهو و بینگ هدایت می‌شوند جای هیچ‌گونه بحثی نیست، سایت شما نیاز به سئو و بهینه سازی دارد درواقع بدون سئو اصلا بین رقبای خود دیده نمی‌شوید. یک متخصص سئو با نیازسنجی و بررسی دقیق رقبا و طراحی استراتژی مناسب برای کسب‌وکار، ترافیک هدفمندی را به سایت هدایت کرده و با اصول بهینه در on page seo بازدیدکنندگان را تبدیل به مشتری می‌کند. آیا امکان دارد زودتر از موقع به جایگاه بالایی در گوگل برسیم؟
روش ها و متدهایی وجود دارد که بعضی افراد سودجو با به کارگیری آنها نه تنها کسب‌وکار شما را بهبود نمی دهند بلکه باعث حذف کلی سایت و مطالب آن از نتایج گوگل می‌شوند به این روش از سئو، سئو کلاه سیاه گفته می‌شود که معمولا روش های منسوخ شده و غیر طبیعی است که از دید گوگل این گونه سایت ها جریمه و حتی باعث از بین رفتن کلی سایت می‌شوند بعضی از این روش ها به قرار زیر است:


  نظرات وبلاگ ها که مدیریت نشده باشند.
  دایرکتوری مقالات
  امضای پست مهمان
  سایت های تبلیغاتی
  صفحه پروفایل کاربران
  امضای انجمن ها
  بک لینک از سایت های بی کیفیت


هدف از طرح این موضوع آگاه کردن شما دوست عزیز است که گرفتار این گونه افراد نشوید.حال سوالی که اینجا پیش می‌آید این است که آیا سئو کلاه سفید هم داریم؟
درواقع این همان روشی است که یک متخصص سئو با بررسی دقیق و اصولی کدنویسی سایت طبق استانداردهای گوگل و با به کارگیری نیازسنجی و طراحی استراتژی و کمپین های لینک بیلدینگ به صورت کاملا طبیعی ترافیک هدفمند را به سایت شما هدایت می‌کند و در این مسیر با بررسی رقبا و آنالیز آنها سعی دارد همیشه شما یک گام از رقبای خود جلو باشید.
آیا می توانم سایتم را خودم سئو کنم؟
سئو سایت دانشی تخصصی است و نیازمند این است که همیشه به روز بودن باشید بسیاری از افراد سعی کرده‌اند با مطالعه مطالب کپی شده در اینترنت خودشان سایتشان را سئو کنند و یا با خرید بک لینک سریع به جایگاه مطلوب برسند ولی غافل از این که خرید بک لینک سئو کلاه سیاه است و در حقیقت بدون داشتن دانش تخصصی در سئو نه تنها به جایگاه مطلوب در موتورهای جستجو نمی رسید بلکه نتیجه ای معکوس می گیرید و ممکن است سایتتان به طور کامل از گوگل حذف شود. سئو دانشی است که نیازمند روش های آزمون و خطا است و فردی باید برای این کار انتخاب شود که تجربه ی چند ساله در این زمینه داشته باشد و با اصول و الگوریتم های گوگل آشنایی کامل داشته باشد درواقع این جا جایی است که شما باید سایتتان را به شرکت های حرفه ای و متخصص در زمینه ی سئو سایت بسپارید. متخصصین سئو با به روز نگه داشتن خود و تجربه ی چند ساله در این زمینه بهترین گزینه برای سئو سایت شما هستند.
سئو سایت چیست؟
سئو سایت به مجموعه استراتژی ها، فعالیت ها، تکنیک ها و مهارت هایی گفته می‌شود که بر روی سایت شما پیاده سازی می‌شود تا جایگاه بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر کسب کنید. این موضوع را می توان به دو بخش خیلی مهم تقسیم بندی کرد:


  سئو داخلی سایت (on-page-seo): به عواملی نظیر بهینه سازی سورس سایت، سرعت لود صفحات، ساختار قالب، تجربه کاربری، محتوای بهینه صفحات و ... گفته می‌شود که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه کرد. (دقت کنید محتوا چنان مهم است که سایت بدون تولید محتوا اصلا نباید انتظار نتایج خوب در گوگل را داشته باشد و درواقع هیچ متخصص سئویی نمی تواند سایتی را بدون استراتژی تولید محتوا بهینه کند. هر شرکتی که به شما وعده ی بهینه سازی سایت بدون تولید محتوا را پیشنهاد کرد و شما قبول کردید بدانید که سایت و کسب کار شما محکوم به شکست است.)
  سئو خارجی سایت (off-page-seo): به عواملی که بعد از طراحی سایت در نظر گرفته می‌شود به عنوان مثال تولید محتوای لینک پذیر، کمپین های لینک ساز، ریپورتاژ آگهی، شبکه های اجتماعی سایت که ترافیک هدفمند را به سایت شما ارجاع می دهند و سپس با استراتژی های از پیش تعریف شده بازدیدکننده ها به مشتری تبدیل می‌شوند و نهایتا باعث افزایش بازدید و درآمد سایت شما می‌شود.


سئو سایت من چقدر زمان می برد؟
شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که چقدر طول می کشد تا سایت من به جایگاه مناسبی در گوگل برسد. جواب این سوال زمانی داده می‌شود که سایت شما به صورت کامل از لحاظ عوامل داخلی و خارجی موثر بر سئو سایت بررسی شود و همچنین نیاز به بررسی دقیق رقبا و کلمات کلیدی (کلماتی که کاربران با آن شما را جستجو کنند) حوزه ی کاری شما دارد. تیم سئو در این مدت سعی می‌کند سایت را با رعایت اصول داخلی و خارجی سئو به سمت جایگاه مناسب هدایت کند و در این مسیر با استفاده از ابزار های تخصصی مانند وبمسترتولز گوگل، گوگل آنالیتیکس،ahrefs.com،moz.com و بسیاری از ابزارهای دیگر سایت را به صورت کامل رصد و خطاهای احتمالی را برطرف می‌کند تا هر روز ورودی هایی به سایت شما هدایت شود. در این مسیر عده ای از افراد تازه کار و حتی سودجو رو به سمت سئو کلاه سیاه می آورند تا با روشهایی، قوانین گوگل را دور بزنند و سریعتر به نتیجه برسند این روش به سرعت کسب‌وکار شما را به نتیجه می رساند ولی هیچ‌گونه ضمانتی در جهت ثبات کسب‌وکار شما در نتایج گوگل وجود ندارد و هر لحظه امکان جریمه شدن سایت و حتی حذف کامل آن از نتایج گوگل وجود دارد اما برعکس سئو کلاه سفید درواقع همان روشی است که متخصصین سئو استایل نت سرلوحه ی کار خود قرار داده اند و در این روش روند رشد سایت آهسته و پیوسته و طبق الگوریتم و استانداردهای گوگل انجام می‌شود و اینجاست که ضمانت ماندگاری در بهترین نتایج گوگل به میان می‌آید و باعث رضایت همیشگی مشتری می‌شود.
هزینه ی سئو سایت من چقدر می‌شود؟
قطعا این سوال هم در ذهن شما ایجاد شده است ولی جواب این سوال هم بررسی دقیق و موشکافانه سایت و رقبای شما را می طلبد و به طور حتم هزینه ی بهینه سازی سایت ها طبق دلایل گفته شده با هم متفاوت است. حتما بازار سئو را دیدید و متوجه شده اید که بعضی افراد یا شرکت ها در همان ابتدای کار قیمت را مشخص می کنند بدون این که حتی سایت شما را دیده باشند قصد متهم کردن شرکتی را نداریم ولی همه ی شما قطعا با این موارد برخورد داشته اید. قیمت سئو سایت بسته به کلمات کلیدی، بهینه سازی ساختار داخلی سایت و استراتژی های لینک بیلدینگ (off-page-seo) و پشتیبانی تولید محتوا و بسیاری از عوامل دیگر دارد.
چنانچه قصد دارید استایل نت هزینه انجام سئو سایت شما را بر عهده بگیرد با ما در تماس باشید.
تحلیل سایت چیست و چه مزیتی برای سئو دارد؟
یکی از اقدامات مهمی که باید قبل از سئو و بهینه سازی وبسایت انجام شود تا رتبه ی سایت شما در گوگل و اقدامات اولیه برای بهبود وبسایت مشخص شود تحلیل سایت است. حتما شما افراد زیادی را دیدید که می گویند سایتم رتبه ی خوبی در گوگل و سایر موتورهای جستجو ندارد، در پاسخ باید بگوییم که این گونه افراد اصلا درک درستی از استراتژی و تحلیل دقیق سایتشان ندارند تا نقاط قوت و ضعف سایت خود را شناسایی کنند. استایل نت در نظر دارد با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف سایت شما و ارائه ی پیشنهاد و مشاوره در جهت بهبود کسب‌وکار و سئو سایت، نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری و نرخ کلیک (CTR) و ارجاع ترافیک هدفمند به سایت شما را افزایش دهد که نهایتا منجر به افزایش فروش و درآمد سایت می‌شود. برخی از اقداماتی که در تحلیل سایت توسط استایل نت انجام می شود به شرح زیر است:


  تحلیل زمینه کاری کسب و کار شما
  پیدا کردن کلمات کلیدی که کاربران با استفاده از آنها زمینه ی کاری شما را جستجو می کنند.
  ارائه ی مشاوره در جهت بهبود وضعیت سایت
  ارائه ی مشاوره در جهت افزایش ماندگاری کاربر در سایت و کاهش نرخ خروج از سایت
  ارائه ی مشاوره در جهت پیاده سازی استراتژی برای سایت
  ارائه ی مشاوره در جهت برقراری ارتباط بین طبقه بندی محتوای تولید شده برای سایت


با ارائه ی پیشنهادات و مشاوره های تیم سئو استایل نت به درک درستی از عملکرد وبسایت خود می رسید و پلن کاری شما روشن می شود و در مقابل کاربر با سایت شما به خوبی ارتباط برقرار کرده و نهایت لذت را می برد و باعث افزایش نرخ تبدیل می شود و مزیت سئو هم در همین است. تیم سئو استایل نت با هدف جلب اعتماد کارفرما و بررسی تخصصی سئو سایت و کسب و کارهای اینترنتی پایه گذاری شده و یکی از فرایندهای مهم و اولیه در بررسی سئو سایت و انجام خدمات آن تحلیل سایت است.
یکی از اهداف اصلی و بزرگ پایه گذاری استایل نت ایجاد محتوایی غنی و ناب در حوزه ی آموزش سئو برای وبمستران ایرانی که قصد راه اندازی کسب و کارشان را دارند است و دلیل این کار این است که بسیاری از سایت ها محتوای یکدیگر را کپی می کنند و محتوا در حوزه ی سئو در وب فارسی بسیار اندک است. همان طور که می دانید سئو کاری حساس، پیچیده و زمانبر است به طوری که کوچکترین تغییر در وبسایت بدون مشاوره گرفتن از متخصصین سئو ممکن است کل سایت و کسب و کار را نابود کند از آن جایی که گوگل و سایر موتورهای جستجوگر در طول زمان الگوریتم های خودشان را آپدیت می کنند و ممکن است روشی که دیروز به عنوان معیاری در سئو و رتبه گرفتن در گوگل استفاده می شد امروز به عنوان روشی اسپم و سئو کلاه سیاه در نظر گرفته شود به همین علت نیازمند آپدیت بودن و دانش بالا و تخصصی در سئو هستید. اصولا سئو دانشی است که هر کسی که در حوزه ی وب اعم از برنامه نویس سایت back-end و front-end، تولید کننده محتوا،بازاریاب اینترنتی و طراح UI و UX فعالیت می کند باید از آشنایی کافی برخوردار باشد تا سایت به ورطه ی نابودی کشیده نشود.
استایل نت با بهره گیری از نیروی جوان و فعالیت مداوم سعی در ایجاد محتوای غنی در حوزه ی سئو سایت و ترجمه ی مقالات منابع بزرگ و معتبری نظیر moz.com ، searchenginewatch.com،searchengineland.com، searchenginejournal.com دارد تا این که امروزه استایل نت به عنوان بهترین و معتبرترین منبع سئو فارسی برای وبمستران و علاقه مندان حوزه ی سئو و بهینه سازی سایت تبدیل شده است.
خدمات سئو ارائه شده توسط استایل نت
روند کاری و فعالیت استایل نت برای بهینه سازی وبسایت به شرح زیر می باشد:
تحلیل سایت و بررسی دقیق کدنویسی قالب سایت و ارائه ی راه کارهای عملی جهت بهبود آنها بررسی و آنالیز دقیق رقبای زمینه ی کاری پیدا کردن کلمات کلیدی زمینه کاری طراحی و پیاده سازی استراتژی جذب کاربر به سایت و افزایش CTR طراحی و پیاده سازی استراتژی تبدیل بازدیدکننده به مشتری پیاده سازی المان های ماندگاری بیشتر کاربر در سایت مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی آموزش سئو تولید محتوا و مقالات علمی در زمینه ی کاری تولید ریپرتاژ آگهی و لینک های با کیفیت
چرا باید استایل نت را برای انجام خدمات سئو انتخاب کنیم؟
همان طور که قبلا اشاره کردیم انجام خدمات سئو کاری بسیار حساس و دقیق است به گونه ای که با انجام کوچکترین تغییر در وضعیت سایت یا تولید لینک های بی کیفیت و اسپم، سئو سایت با مشکلات جدی رو به رو می شود. نکته ی خیلی مهمی که در سئو و انجام خدمات بهینه سازی سایت باید مد نظر قرار گیرد این است که تنها قرار گرفتن در بالاترین رتبه های گوگل ملاک نیست بلکه باید با روش ها و تکنیک های سئو و ایجاد حس خوب در مخاطب و برقراری ارتباط بین کاربر و سایت، اعتماد سازی ایجاد شود تا دوباره کاربر به سایت بازگشته و گوگل سایت شما را به عنوان معتبرترین منبع در زمینه ی کاری خود بین رقبا بشناسد اگر در این مسیر حرکت کنید قطعا همیشه در صدر گوگل می مانید و هیچ رقیبی نمی تواند با شما رقابت کند در حقیقت این روشی است که استایل نت پیش گرفته و در مسیر گوگل حرکت می کند و سئو سفید را سرلوحه کار خود قرار داده است تا بالاترین کیفیت خدمات سئو را به سایت های ایرانی ارائه کند.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.